Středa, 29 května

Podnikají u nás a pro nás…

Čas od času budeme dávat prostor podnikatelům ze všech oblastí a oborů, kteří žijí mezi námi. I když je infrastruktura služeb v Uhříněvsi na kvalitní úrovni, zlepšovat se dá stále. Proto budeme klást všem společnou otázku: co byste doporučili v oblasti služeb, zdravotnictví, sociální péče a kulturního a sportovního vyžití občanů Uhříněvsi rozšířit, případně zlepšit?

Pavel Dušek, majitel firmy Dušek Sport Servis
Podíváme-li se do Rakouska, Německa, ale i třeba do Maďarska, tak i mnohem menší obce než naše disponují otevřenými plaveckými areály. Většinou na okraji obcí, kvůli pohodlnému parkování, a vytápěné mnohdy odpadním teplem ze sportovních krytých hal či podobně. Jsem přesvědčen, že místo u nás se dá najít a při dobrém projektu i firmy pro sdružený rozpočet. O počet klientů nemám vůbec strach.

MUDr. Vladislav Klemenc,
urologická ordinace, Lékařský dům
„Odhlédneme-li od problémů s průjezdní komunikací, což není v moci naší radnice, jsou podmínky pro život v Uhříněvsi velmi kvalitní. Já bych uvítal dostupnou ledovou plochu, což by vzhledem k rodišti Karla Guta u nás v Uhříněvsi mělo i jistou symboliku a úctu k této významné personě našeho hokeje.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *